Wyłącz Spinę, włącz Tryb Spotkań - najnowsza kampania marki Wyborowa

Press Release 07/09/2022

Nie potrzebujesz miliona followersów, lansiarskich ciuchów i drogich samochodów, żeby dobrze się bawić. Wystarczy, że wrzucisz na luz i postawisz na proste rozwiązania, żeby poczuć się swobodnie - marka Wyborowa zachęca do wyłączenia spiny i włączenia Trybu Spotkań.

Na co nam sztywny dress code kiedy w dresach luźniej - w najnowszej kampanii Wyborowej zobaczymy prawdziwy manifest spontaniczności i naturalności. W kontrze do wystylizowanych imprez, sztucznych uśmiechów i pozowanych zdjęć poprawionych w Photoshopie. Wyborowa zaprasza wszystkich na imprezy bez filtra. Na spontanicznych domówkach Wyborowej każdy jest mile widziany.

W działania zaangażowano znanych twórców - Margaret i White’a 2115, którzy wniosą do kampanii naturalny vibe i spontaniczność.

Wyborowa wyłączy spinę nie tylko na domówkach i na imprezach klubowych. Każdy powód jest dobry, jeśli czujesz się w nim swobodnie i naturalnie. Wspólne granie w planszówki, wyjście do pubu albo chillowanie z drinkiem przy zachodzie słońca na plaży - nie musisz podążać za modą, postaw na spontan.

Wyłącz spinę, włącz tryb spotkań


W kampanii zobaczymy materiały, które w reportażowym stylu przeniosą fanów marki w świat luźnych domówek, podczas których każdy może imprezować na własny sposób. Kluczem do udanej zabawy jest rożnorodność. Bez oceniania, bez nadęcia i bez filtra. Ekipa Wyborowej nie wyklucza nikogo – w kreacjach spinę wyłączą wszyscy, bez względu na wiek, rozmiar ciuchów, zamiłowanie do tatuaży i piercingu, niepełnosprawność czy pochodzenie. Zawsze na własnych zasadach.

Kampania opiera się na działaniach w digitalu i współpracy ambasadorskiej. Za jej koncepcję i egzekucję odpowiada VML&R, a za produkcję video Papaya Films. Działania PR prowadzi agencja Cape Morris.

Judyta Głuszak
CAPE MORRIS
E-mail: j.gluszak@capemorris.com
Tel.: +48 507163866