W centrum zainteresowania Wyborowa Pernod Ricard znajdują się ludzie. Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje. Nasi pracownicy wnoszą do firmy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy, takimi jak wzajemne zaufanie, silne poczucie zasad etycznych i duch przedsiębiorczości.

Conviviality – to nasz sposób bycia i działania oparty na przyjaznych relacjach - wpieramy się i obdarzamy się wzajemnym zaufaniem. Jako Créateurs de Convivialité jesteśmy dumni z przynależności do naszej globalnej społeczności, którą łączą przyjazne relacje i która daje nam możliwość rozwoju. Dzięki conviviality nasz konsument nie tylko otrzymuje najlepszej jakości produkt, ale naprawdę może doświadczyć naszej unikalnej kultury w momencie celebrowania ważnych dla niego chwil.

JACY JESTEŚMY?

 

Dumni z bycia częścią silnego zespołu (Proud to belong)

Mamy globalny zasięg, a jednocześnie należące do naszego portfolio marki mają lokalne korzenie. Tworzymy najwyższej jakości produkty, które nasi konsumenci wybierają do celebrowania wyjątkowych chwil. Na całym świecie łączy nas idea convivialite uważamy, że świat jest lepszy, kiedy tworzymy przyjazne relacje. Dlatego jesteśmy dumni z bycia częścią silnego zespołu, należącego do globalnej społeczności. Wpieramy się i wierzymy w siebie nawzajem, a w codziennej pracy kierujemy się wzajemnym zaufaniem.

Zobowiązani do odpowiedzialności (Committed to care)

Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co dzieje się wewnątrz naszej organizacji, jak i za wpływ na otoczenie i na naszą planetę. Dążymy do tego, aby stworzyć bardziej przyjazny świat, dbając o nasze miejsce pochodzenia, doceniając ludzi, chroniąc zasoby naturalne i zapobiegając nieodpowiedzialnej konsumpcji alkoholu. W pracy jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialności, dbamy o środowisko i kierujemy nami silne poczucie zasad etycznych, we wszystkim co robimy.

Posiadający moc do działania (empowered to perform)

Tworzymy środowisko, do którego możemy wnosić świeże myślenie, stale próbować czegoś nowego i pokazać na co nas stać. Cenimy przedsiębiorczość, innowacyjność i niepowtarzalny styl myślenia. Ważne jest dla nas by do codziennej pracy wnosić swoją osobowość i pasję i działać zgodnie z wartościami, które wyznajemy. Cenimy bezpośrednie relacje, które budują zaufanie, wsparcie i współpracę. Różnorodność środowisk, myśli i opinii to nasz fundament. Wszystko to sprawia, że nieustannie się rozwijamy, a w Wyborowa Pernod Ricard pracują ludzie, którzy posiadają moc do działania.

Dołącz do nas! Sprawdź nasze oferty pracy.

„Za dobrą karierę”

Poznaj Program Stażowy w Wyborowa Pernod Ricard. „Za dobrą karierę” to roczny płatny program stażowy. Dowiedz się więcej na dedykowanej stronie.