O nas

W centrum zainteresowania Wyborowa Pernod Ricard znajdują się ludzie. Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje. Nasi pracownicy wnoszą do firmy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy, takimi jak wzajemne zaufanie, silne poczucie zasad etycznych i duch przedsiębiorczości.

Conviviality – to nasz sposób bycia i działania oparty na przyjaznych relacjach - wspieramy się i obdarzamy zaufaniem. Jako Créateurs de Convivialité jesteśmy dumni z przynależności do naszej globalnej społeczności, którą łączą przyjazne relacje i która daje nam możliwość rozwoju. Dzięki conviviality nasz konsument nie tylko otrzymuje najlepszej jakości produkt, ale naprawdę może doświadczyć naszej unikalnej kultury w momencie celebrowania ważnych dla niego chwil.

Dołącz do nas! Sprawdź nasze oferty pracy!

Pernod Ricard w liczbach

#1

na świecie w sprzedaży produktów prestiżowych i premium

#2

na świecie w branży win i alkoholi mocnych

17

marek w naszym portfolio znajduje się wśród 100 top marek światowych

500

pracowników w Polsce

<20 tys.

pracowników zatrudnionych na całym świecie

photo office


Dumni z bycia częścią silnego zespołu (Proud to belong)

Mamy globalny zasięg, a jednocześnie należące do naszego portfolio marki mają lokalne korzenie. Tworzymy najwyższej jakości produkty, które nasi konsumenci wybierają do celebrowania wyjątkowych chwil. Na całym świecie łączy nas idea convivialite uważamy, że świat jest lepszy, kiedy tworzymy przyjazne relacje. Dlatego jesteśmy dumni z bycia częścią silnego zespołu, należącego do globalnej społeczności. Wpieramy się i wierzymy w siebie nawzajem, a w codziennej pracy kierujemy się wzajemnym zaufaniem.

Zobowiązani do odpowiedzialności (Committed to care)

Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co dzieje się wewnątrz naszej organizacji, jak i za wpływ na otoczenie i na naszą planetę. Dążymy do tego, aby stworzyć bardziej przyjazny świat, dbając o nasze miejsce pochodzenia, doceniając ludzi, chroniąc zasoby naturalne i zapobiegając nieodpowiedzialnej konsumpcji alkoholu. W pracy jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialności, dbamy o środowisko i kieruje nami silne poczucie zasad etycznych, we wszystkim co robimy.

Posiadający moc do działania (Empowered to perform)

Tworzymy środowisko, do którego możemy wnosić świeże myślenie, stale próbować czegoś nowego i pokazać na co nas stać. Cenimy przedsiębiorczość, innowacyjność i niepowtarzalny styl myślenia. Ważne jest dla nas by do codziennej pracy wnosić swoją osobowość i pasję oraz działać zgodnie z wartościami, które wyznajemy. Cenimy bezpośrednie relacje, które budują zaufanie, wsparcie i współpracę. Różnorodność środowisk, myśli i opinii to nasz fundament. Wszystko to sprawia, że nieustannie się rozwijamy, a w Wyborowa Pernod Ricard pracują ludzie, którzy posiadają moc do działania.

Jesteśmy częścią grupy Pernod Ricard - globalnego producenta i dystrybutora alkoholi mocnych i win na świecie. Znajdujemy się w 77 krajach, zatrudniamy około 20 tysięcy pracowników i wciąż się rozwijamy.

W naszej firmie możesz pracować w różnych miejscach i na różnych stanowiskach. Możesz pracować w trzech lokalizacjach (Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze) lub zasilić Terenowe Siły Sprzedaży. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Dbamy o różnorodność, zatrudniamy osoby w różnym wieku oraz o różnym stażu zawodowym.

Jak się u nas pracuje?

 • W Wyborowa Pernod Ricard możesz liczyć na przyjazną atmosferę convivialité, która przejawia się w codziennej pracy, a także podczas różnych firmowych inicjatyw, takich jak wspólne oglądanie naszej wewnętrznej telewizji, spotkania z Zarządem czy spotkania Happy Friday.
 • Jesteśmy firmą z długą tradycją na rynku, zarówno polskim jak i międzynarodowym.
 • Oferujemy stabilne zatrudnienie – ludzie, którzy z nami pracują często zostają z nami na lata.
 • Bardzo ważne są dla nas bezpieczeństwo pracy oraz środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego cały czas staramy się działać w tych obszarach, aby wszystkim pracowało się dobrze w dobrych warunkach.
 • Bezustannie się rozwijamy i dbamy o to, by innowacyjne rozwiązania wspierały i optymalizowały naszą pracę.
 • Stale się dokształcamy - możesz brać udział w szkoleniach zarówno online jak i stacjonarnie, dodatkowo każdemu raz w miesiącu rezerwujemy 2 godziny na e-learning.

Jak się pracuje w Warszawie?

 • Nasze biuro znajduje się w prestiżowej lokalizacji samym sercu Warszawy z widokiem na Pałac Kultury, w miejscu, które jest świetnie skomunikowane.
 • Mamy elastyczne godziny pracy – pracę możesz zacząć między 7:00 a 10:00.
 • Pracujemy w trybie hybrydowym.
 • Dołączając do oddziału warszawskiego możesz stać się częścią zespołów: Sprzedaży, Marketingu, Finansowego, HR lub Operacyjnego.
 • Dołączając do nas możesz liczyć na wsparcie Wyborowego Skrzydłowego, osoby wspierającej, która pokaże Ci biuro, funkcjonowanie programów, z których korzystamy, a także zapozna Cię z ludźmi z różnych zespołów.

Jak się pracuje w Poznaniu w Zakładzie Rektyfikacji oraz w działach wspierających?

 • Nasz zakład i biuro znajdują się w kameralnej lokalizacji w otulinie lasu pod Poznaniem.
 • Mamy elastyczne godziny pracy w biurze – pracę możesz zacząć pomiędzy 7:00 a 10:00 rano, pracujemy w systemie hybrydowym.
 • Dołączając do naszego zespołu w Poznaniu możesz stać się częścią działów: Rektyfikacji, Magazynu Spirytusu, Kontroli Jakości (laboratorium) lub/oraz HR, Obsługi Klienta, IT, BHP czy Zakupów.
 • W naszej pracy łączymy doświadczenie z innowacyjnymi rozwiązaniami w produkcji spirytusu.
 • Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych ludzi podczas wykonywanej pracy, dlatego wdrażamy różne rozwiązania proceduralne i sprzętowe podnoszące bezpieczeństwo w naszym Zakładzie.

Jak się pracuje w Zielonej Górze?

 • Jest to miejsce z długą tradycją – niektóre z naszych marek są tu produkowane od 1946 roku.
 • Zakład Produkcyjny oraz biuro znajdują się w samym centrum miasta, w wygodnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji.
 • W Zakładzie pracujemy na dwie zmiany od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.
 • W biurze mamy elastyczne godziny pracy – zaczynamy pracę między 7:00 a 9:00 oraz mamy możliwość pracy hybrydowej.
 • W naszej pracy łączymy wieloletnią tradycję i doświadczenie z innowacyjnymi rozwiązaniami w produkcji i dystrybucji.
 • Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych ludzi podczas wykonywanej pracy, dlatego wdrażamy różne rozwiązania proceduralne i sprzętowe podnoszące bezpieczeństwo w naszym zakładzie.

Jak się pracuje w Terenowych Siłach Sprzedaży?

 • Wszystkim Przedstawicielom Handlowym oferujemy obszerny program wdrożeniowy – „Program Start”, który zapewnia kompleksowe zapoznanie się z obowiązkami.
 • W Wyborowa Pernod Ricard stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego od lat prowadzimy program „Rozwój procentuje” – daje on możliwość podnoszenia swoich kompetencji i umiejętności sprzedażowych.
 • Dbamy, aby nasi pracownicy pracowali w dobrych i zoptymalizowanych warunkach: trasy ustalane są z wyprzedzeniem i rozliczane są w cyklu dwumiesięcznym.
 • Aby dać możliwość pracy biurowej, przygotowania się do spotkań z klientami lub dokończenia zadań, których nie udało się zrobić w ciągu tygodnia, dla zespołu pracującego w terenie wprowadzono „elastyczne piątki”, a dla zespołu On Trade „elastyczne poniedziałki”.
 • Każda osoba pracująca w terenie ma do dyspozycji samochód służbowy, również do użytku prywatnego.
 • Pierwszego dnia pracy, każdy pracownik otrzymuje podstawowe narzędzia pracy – tablet i telefon.

A może interesuje Cię staż w Wyborowej?

Jeśli jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów lub świeżo upieczonym absolwentem/absolwentką i szukasz miejsca, w którym chciałbyś/chciałabyś stawiać pierwsze kroki na ścieżce zawodowej, to masz szansę, by dostać się u nas na staż.

Zobacz, co oferujemy:

 • Staż trwający do 12 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie.
 • Możliwość odbycia stażu w jednej z trzech lokalizacji; w Warszawie, Poznaniu lub Zielonej Górze.
 • Opiekę mentora przez cały okres stażu i współpracę z profesjonalistami w swoich dziedzinach.
 • Zadania, które realnie wpływają na funkcjonowanie firmy.
 • Dostęp do licznych benefitów.

W Wyborowa Pernod Ricard stawiamy na przyjazne relacje, dlatego podczas procesu rekrutacyjnego możesz liczyć na dobrą atmosferę oraz uczciwy proces rekrutacji. Nasi rekrutrzy troszczą się również o to, aby każdy kandydat, który do nas zaaplikuje dostał odpowiedź zwrotną. Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda u nas proces rekrutacyjny.

Etap 1.

Prześlij nam swoje CV i wypełnij formularz rekrutacyjny.

Etap 2.

Porozmawiaj z nami. Po analizie wszystkich nadesłanych CV zaprosimy wybrane osoby na spotkanie z potencjalnym przełożonym/przełożoną oraz osobą z działu HR.

Etap 3.

W kolejnym etapie, jeśli jest to powiązane ze stanowiskiem, na które aplikujesz możemy prosić Cię o przygotowanie case study, testu technicznego i/lub psychometrycznego.

Etap 4.

Podczas rekrutacji na niektóre stanowiska możemy również zaprosić Cię na kolejne spotkanie z managerem/ką wyższego szczebla.

Przyjazne miejsce pracy

 • Elastyczne biuro. A gdyby tak pogodzić pracę zawodową z innymi obszarami życia i zachować tzw. work-life balance? Umożliwia to program „Elastyczne biuro”. Skierowany jest on przede wszystkim do tych, którzy chcą zachować równowagę pomiędzy życiem a pracą i skorzystać z elastycznych rozwiązań, które pomogą zorganizować dzień tak, by był on przyjazny Twoim obowiązkom.
 • Inicjatywy wellbeingowe. Spotkania z dietetykiem czy psychologiem to tylko nieliczne z naszych pomysłów na podniesienie Twojego poziomu energii i zadowolenia z pracy. W ramach programu staramy się dostarczać nie tylko ciekawych spotkań czy wydarzeń, lecz także solidnej dawki wiedzy z wybranych zagadnień.
 • Program wsparcia pracowników. Każdy z pracowników może w każdym momencie zadzwonić na bezpłatną infolinię i skonsultować się ze specjalistą oraz uzyskać poradę finansową, prawną czy osobistą. Oczywiście taka pomoc jest anonimowa i dostępna dla każdego pracownika oraz członków ich najbliższych rodzin (do 25 r.ż).

Rozwój i nauka

 • Nauka języków. Bonjour! Hello! Wyborowa Pernod Ricard należy do międzynarodowej grupy Pernod Ricard, pracujemy zatem w różnorodnych zespołach lokalnych - regionalnych lub międzynarodowych, stąd ważne jest dla nas, by każdy Pracownik mógł szlifować swoje umiejętności językowe.
 • Dedykowane programy rozwojowe. Efektywność osobista, Excel a może Motywowanie zespołu? Paleta naszych szkoleń jest zróżnicowana i z pewnością każdy znajdzie w nich coś dla siebie.
 • Szkolenia produktowe.

Zdrowie, sport i świadczenia socjalne

 • Opieka medyczna. Zdrowie naszych Pracowników i ich rodzin, to fundament, o który dbamy w pierwszej kolejności. W ramach bogatego pakietu możesz skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej, konsultacji specjalistów, a także usług stomatologicznych.
 • Karta Multisport. W zdrowym ciele zdrowy duch! W Wyborowa Pernod Ricard wiemy o tym doskonale i staramy się wdrażać tę ideę w życie, aby nie była ona tylko pustym sloganem, dlatego naszym Pracownikom proponujemy możliwość skorzystania z karty MultiSport w preferencyjnej cenie oraz dodatkową opcję wykupienia karty dla osób towarzyszących.
 • Ubezpieczenie na życie. Przezorny zawsze ubezpieczony? U nas tak! Proponujemy uczestnictwo w grupowym ubezpieczeniu na życie, którego podstawowy wariant jest opłacany przez pracodawcę. Dodatkowo masz możliwość wykupienia ubezpieczenia dla swoich bliskich lub skorzystania z dodatkowych pakietów np. ochrony kardiologicznej i onkologicznej.
 • Pracowniczy Program Emerytalny. A gdyby tak nie martwić się o dodatkowe źródło dochodów na emeryturze? Program emerytalny Ci to umożliwi! Wystarczy, że po roku zatrudnienia zgłosisz chęć przystąpienia do programu, a składka co miesiąc będzie trafiała na Twoje indywidualne konto w ramach wybranych funduszy inwestycyjnych.

Spotkania integracyjne i wydarzenia firmowe

 • Happy Friday. Czy miła zabawa w przyjaznym gronie współpracowników i przyjaciół nie brzmi zachęcająco? U nas to możliwe! W każdej z naszych lokalizacji organizujemy cykliczne spotkania Happy Friday, na które po pracy w godzinach wieczornych, możesz zaprosić także swoich gości. Jest to szansa na integrację w duchu convivialité oraz degustację trunków przygotowanych na bazie marek z naszego portfolio.
 • Dwa integracyjne i informacyjne spotkania w roku dla całej firmy. Dwa razy do roku odbywają się wydarzenia , takie jak konferencja Sprzedaży i Marketingu czy też Spotkania Noworoczne, na których mamy okazję spotkać się w większym gronie i świętować wspólne sukcesy.

Benefity okazjonalne

 • Prezent urodzinowy. Takie chwile jak rocznice urodzin są dla nas bardzo ważne, dlatego celebrujemy urodziny każdego z pracowników wręczając mu jeden z produktów z naszego portfolio.
 • Sprzedaż pracownicza. Uwielbiamy nasze marki i dajemy możliwość, by każdy pracownik mógł poznać nasze wyśmienite portfolio.
 • Paczki świąteczne. Duch convivialité towarzyszy nam nie tylko w ramach koleżeńskich kontaktów w pracy. Okazję do celebracji w duchu convivialité stanowią także spotkania naszych pracowników w gronie najbliższych im osób. Co roku, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, przygotowujemy paczki świąteczne z szerokim wachlarzem marek z naszego portfolio.
 • Baby pack. Gratulujemy naszym świeżo upieczonym rodzicom i trzymamy kciuki za przesypianie nadchodzących nocy :) Każdemu nowemu członkowi rodziny wysyłamy upominek z okazji przyjścia na świat i cieszymy się wspólnie na wejście w nową życiową rolę.
 • Nagroda jubileuszowa. Czas szybko leci? 5 lat pracy może umknąć niepostrzeżenie... jednak nie nam! Doceniamy to, że pracownicy zostają z nami. Przyznajemy nagrody za 5-, 10-, 15-, a nawet 35- czy 50-lecia przepracowane w naszej firmie. Takie staże możliwe są tylko w Wyborowym towarzystwie!

Więcej informacji możesz znaleźć tutaj: Wyborowa Kariera | Facebook