„Jak w górę, to z Mesem!” Druga odsłona kampanii marki Chivas Regal

Press Release 09/11/2022

W górę nigdy nie idzie się samemu – o tym opowiada kampania marki Chivas Regal, która zwraca uwagę na to, że sukcesy zawdzięczamy nie tylko sobie, ale także ludziom, którzy nas wspierają. W kolejnej odsłonie kampanii „Jak w górę to z Wami” marka zaprasza do udziału w konkursie, w którym zachęca uczestników do podzielenia się swoim sukcesem poprzez opowiedzenie kto i w jak sposób pomagał w jego osiągnieciu. Nagrodą główną jest spotkanie z Ten Typ Mes w jego studiu, podczas którego będzie można poznać wskazówki i patenty, które mogą pomóc w rozwoju i realizacji pasji. Bo jak w górę, to z Mesem!

Marka Chivas Regal swoją kampanią „Jak w górę to z Wami” zachęca do doceniania tych, którzy zawsze są gotowi, by pomagać i wspierać innych. Obecnie rozpoczęła się druga odsłona kampanii, w której podkreślamy, jak ważne jest by wspólnie cieszyć się sukcesami i wzajemnie inspirować do kolejnych działań. By szerzyć tę ideę Chivas Regal przygotował konkurs dla konsumentów, dzięki któremu będą mogli rozwijać swoje pasje – mówi Klaudia Szymańczyk, Brand Manager marki Chivas Regal w Wyborowa Pernod Ricard.

Zadaniem konkursowym jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie – „Jak w górę to z Mesem. Napisz, kto i jak wspiera Cię w drodze do sukcesów.” Nagrodą główną dla autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi jest wizyta w studiu nagraniowym, rozmowa z Mesem, a także możliwość sprawdzenia swoich sił przed mikrofonem. Pozostałymi nagrodami w konkursie są słuchawki MOMENTUM 3 Wireless, limitowana edycja specjalna płyty RAPERSAMPLER oraz whisky Chivas Regal. W sumie marka nagrodzi aż 121 uczestników. Konkurs trwa od 10 listopada do 10 grudnia. Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie chivaswgore.pl.

chivas

Bez wsparcia fanów, producentów i bliskich nie byłbym tu, gdzie teraz jestem. Mam wokół siebie ludzi, którzy mnie wspierają i motywują, a gdy mamy co świętować, to robimy to razem. Jak wyznaczać nowe cele, to tylko z nimi! – mówi Ten Typ Mes, ambasador kampanii Chivas Regal

Kampania „Jak w górę, to z Wami!” jest polską adaptacją globalnego projektu „I Rise, We Rise!”. Jej pierwszy etap odbył się w sierpniu, kiedy to marka poinformowała o współpracy z ambasadorami, którzy poprzez swoje zawodowe sukcesy odzwierciedlają hasło kampanii. W kampanię zaangażowani są: Anja Rubik – polska supermodelka i aktywistka, Ten Typ Mes – popularny muzyk i producent, Olga Kordys Kozierowska – Prezeska Fundacji „Sukces Pisany Szminką”, znana dziennikarka, autorka książek i business coach oraz Michał Kempa – stand-uper i prezenter telewizyjny.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Jak w górę to z Wami - Chivas Regal Whisky - Chivas Regal PL oraz na social media marki Chivas Regal.

Kontakt dla mediów:

Zuzanna Baranowska-Drzazga
tel.: +48 696 477 350
zuzanna.baranowska@pernod-ricard.com

Aleksandra Gimik
tel.: +48 508 988 861
a.gimik@gardenofwords.pl

 

chivas

 

O marce Chivas

Chivas Regal to oryginalna luksusowa marka szkockiej whisky typu blended. Jej podwaliny stworzyli bracia James i John Chivas, którzy zapoczątkowali sztukę łączenia i mieszania whisky w XIX-wiecznej Szkocji. Od tamtej pory marka Chivas odgrywa zasadniczą rolę w zwiększeniu sprzedaży szkockiej whisky na całym świecie tworząc niezwykły trunek poprzez połączenie najlepszych whisky słodowych i zbożowych. Oferta Chivas stanowi połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością i innowacją. Znajdują się w niej m.in.: Chivas 12, Chivas Extra, Chivas XV, Chivas Mizunara, Chivas 18, Chivas Ultis, Chivas 25, Chivas Regal The Icon, a także dostępna wyłącznie w sklepach wolnocłowych whisky Chivas Brothers Blend.