Zatrzymaj smak lata z nowym Beefeater Blood Orange

Press Release 18/10/2022

Beefeater rozszerza swoją ofertę o kolejny wariant smakowy. Beefeater Blood Orange Gin to nowy gin o wyrazistym smaku, stworzony z myślą o popołudniowych drinkach. Idealny na nadchodzące dni, by przedłużyć rześki smak wakacji.

Beefeater Blood Orange to klasycznie destylowany gin z domieszką czerwonej pomarańczy o wyjątkowym, gorzko-cytrusowym smaku. To, czym się wyróżnia to intensywna pomarańczowa barwa, która przyciąga wzrok. W połączeniu z tonikiem idealnie sprawdzi się jako aperitif.
 

Światowy lider wśród ginów

W portfolio Wyborowa Pernod Ricard znajduje się 6 wyjątkowych marek z tej kategorii, a wśród nich – najczęściej nagradzany gin na świecie* czyli Beefeater. To prawdziwy ”The Spirit of London”, produkowany w sercu Londynu w dzielnicy Kennington, nad którego jakością czuwa Desmond Payne – najbardziej doświadczony i wielce utytułowany Master Distiller. Na bazie receptury ikonicznego Beefeater London Dry powstał nowy wariant… Blood Orange.
 

Wakacyjny nastrój przez cały rok

Beefeater Blood Orange bottle

Beefeater Blood Orange wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy poszukują nowych, orzeźwiających smaków i trafia w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Segment ginów smakowych to jedna z najszybciej rosnących kategorii alkoholowych na świecie i ten trend zaczyna być również widoczny na polskim rynku. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę, tym razem przedstawiając kolejny wariant wzbogacony aromatem czerwonych pomarańczy. W Beefeater Blood Orange wykorzystaliśmy ich słodkość i soczystość, dzięki czemu stworzyliśmy zupełnie nowy gin, którego dopełnieniem jest wyjątkowy, gorzko-cytrusowy smak. – powiedział Maciej Kwaśniewski, Senior Brand Manager w Wyborowa Pernod Ricard.


Beefeater Blood Orange dostępny jest w butelkach o pojemności 700ml na tym samym poziomie cenowym co popularny Beefeater Pink.

O Beefeater Gin: Beefeater Gin | The World's Most Awarded Gin | Beefeater Gin

*Raport KANTAR – Liczba nagród przyznanych markom ginów w latach 2006-2021