Nowa odsłona wódki Pan Tadeusz

Article 18/05/2022

W imię polskiej gościnności, Pan Tadeusz sprzyja spotkaniom bliskich sobie ludzi, dla których czas i odległość nie stanowią przeszkody do odwiedzin, zwłaszcza kiedy nadarza się okazja do świętowania.

Poznaj nową elegancką butelkę Pana Tadeusza

 

Przez wiele lat, wódka Pan Tadeusz stała się niejako symbolem gościnności – i w przyszłości chce nim pozostać. Pan Tadeusz wraz z duchem czasu zmienia swój design, aby być jeszcze bliżej potrzeb współczesnego konsument Od marca 2022 na półkach sklepowych w całej Polsce można dostrzec zaskakującą odsłonę wódki PanTadeusz z portfolio Wyborowa Pernod Ricard. A to za sprawą nowej, wyjątkowej butelki.

Dzięki, smukłej butelce z tłoczonymi na niej imionami, Pan Tadeusz staje sięnowoczesnym i stylowym elementem weselnego, imieninowego czy urodzinowego przyjęcia. Na wspomniane już tłoczenia składają się imiona postaci z poematu Adama Mickiewicza, ale również różne, popularne polskie imiona. Typografię nowego logo charakteryzuje elegancki minimalizm, który podkreśla charakter marki. Nowy kolor logotypu Pan Tadeusz, odcień koloru niebieskiego z dodatkiem jasnego złota,symbolizuje podniosłość ważnych momentów. Zwieńczeniem całości jestdopisek: „Symbol Gościnności”, którytworzy spójną, graficzną całość, oddaje ducha marki i jej przesłanie, czyli celebrowanie wyjątkowych okazji.

Za redesign butelki i etykiety, od strategii przez prototyp po projekt, odpowiedzialna jest agencja strategiczno - brandingowa Dragon Rouge. Key Visual i materiały POS dla nowej butelki przygotowała agencja IQ Marketing, a aktywacje marketingowe prowadzić będzie Brand Kolektyw.

Więcej informacji o butelce i aktywacjach marketingowych na stronie: Pan Tadeusz (pantadeuszwodka.pl)