Contact

Pernod Ricard Norway AS

Fridtjof Nansens vei 17 N-0369 Oslo

Postboks 5219

Majorstuen N-0303 Oslo

Telefon: +47 22 93 30 00

post@pernod-ricard-norway.com

Marketing Director

Mikkel Olsson

mikkel.olsson@pernod-ricard.com

Tel: +47 484 02 931

Brand Manager Premium Brands

Tina Aimèe Stangnes

tina.stangnes@pernod-ricard.com

Tel: +47 937 88 431

Brand Manager Prestige Br

Mia K. Dalseng

mia.dalseng@pernod-ricard.com

Tel: +47 998 71 8818 

Brand Manager Wine 

Marianne Turpin 

marianne.turpin@pernod-ricard.com

Tel: +47 414 40 898

Junior Brand Manager Wine/VIE

Alexander Fountain

alexander.fountain@pernod-ricard.com

Tel: +47 476 24 552

Brand Activation Manager

Marit Brønn

marit.bronn@pernod-ricard.com

Tel: +47 909 15 606

 

Sales Director

Kenneth W. Nilsen

kenneth.nilsen@pernod-ricard.com

Tel: +47 905 45 421

 

Area Manager (Oslo Vest og Akershus)

Sverre Brekne

sverre.brekne@pernod-ricard.com

Tel: +47 488 94 520

 

Area Manager (Club og Bar // Oslo, Akershus og Østfold)

Raul Grechi

raul.grechi@pernod-ricard.com

Tel: +47 928 83 388

 

Area Manager (Sør – og Østlandet)

Rune Ødegård

rune.odegard@pernod-ricard.com

Tel: +47 920 22 001

Area Manager (Vestlandet, Midt- og Nord-Norge)

Eskil Tjore

eskil.tjore@pernod-ricard.com

Tel: +47 410 69 770

HR-kontakt:

Linnéa Falsen

linnea.falsen@pernod-ricard.com

Tel:+46 739 59 97 88